تنها قفل 100% ایرانی با امنیتی فراتر ار تصور شما
تامین امنیت محصولات شما تخصص ماست

سامانـه پـشـتیبانـی از مـشتـریان

پشتیبانی قفل نرم افزاری ایمن لاک آماده دریافت مشکلات مشتریان گرامی میباشد

امکانات منحصر بفرد نسخه حرفه ای

1- امکان قفل گذاری بروی انواع فایل اجرایی

2- محافظت از تک فایل Pdf

3- حفاظت از تک فایل تصویری

4- حفاظت از فایل های جانبی تا حجم 9 گیگا بایت

5- سیستم متقارن ساز ( الگوریتم ساز)

6- امکان انتشار محصول در حالت آزمایشی

نسخه حرفه ای قفل ایمن لاک یکی از نسخه هایی است که معمولا توسط اکثر شرکتهای تولید کننده های محصولات آموزشی مورد استقبال قرار می گیرد.

در این نسخه امکاناتی از جمله محافظت از تک فایل Pdf (مخصوص شرکتهایی که فقط فایلهای Pdf را بصورت خام تولید کرده و تمایل دارند بدون هیچ رابط کاربری خاصی آنها را با حفاظت کامل در مقابل عکس برداری و پرینت و فیلم بردای نیز منتشر سازند کاربرد دارد) ، حفاظت از تک فایل تصویری (مخصوص شرکتهایی که فقط فایلهای تصویری با انواع پسوند مجاز را بصورت خام تولید کرده و تمایل دارند بدون هیچ رابط کاربری خاصی آنها را با حفاظت کامل در مقابل عکس برداری و فیلم بردای نیز منتشر سازند کاربرد دارد) . در هر دو حالت پلیر مخصوص این فایها بصورت خودکار بروی فایلهای مربوطه قرار داده شده و این امکان را به کاربر نهایی می دهد تا بدون نیاز به نصب نرم افزاری خاصی و براحتی این فایلها را بروی سیستم خود فعال و از آنها استفاده نماید. این روش از نظر امنیت و شیوه اجرا در کشور بی نظیر و انحصارا در اختیار ایمن لاک بوده و سایر روش های اجرا شده مشابه براحتی قابل دور زدن می باشند.

در این نسخه امکانی بنام سیستم متقارن ساز یا الگوریتم ساز نیز فعال می باشد . این سیستم که حاصل 14 سال کار تخصصی و حرفه ای تیم تولید ایمن لاک  است این امکان را به کاربران می دهد تا بتوانند در حین قفل گذاری الگوریتم خاصی جهت قفل گذاری برای هر محصول خود انتخاب نمایند . در این صورت بر فرض مثال اگر محصول اول مورد حمله سایبری قرار بگیرید الگورتیم قفل گذاری محصول 2 به واسطه تفاوت از صفر تا 100کاملا امن بوده و شخص مهاجم باید مجددا نسبت به بررسی محصولات شرکت با یک روش کاملا متفاوت اقدام نماید. این سیستم تا کنون در هیچ کجای کشور پیاده سازی نشده و از افتخارات واقعی و منحصر بفرد ایمن لاک است.

این نسخه از نرم افزار مخصوص شرکتهایی است که فقط تمایل به حفاظت از محصولات خود به روش تلفنی، اینترنتی دارند . در این روش میتوان بروی سیستم فروش محصولات کنترل بسیار کاملی داشت. تعداد ساخت نامحدود سریال پشتیبانی ، تعداد تعریف بی نهایت محصول ، تعیین حداکثر تعداد دفعات نصب و اجرای نرم افزار بروی سیستم کاربر ، امکان تعیین نسخه آزمایشی برای محصول ، آمارتعداد دفعات نصب هر یک از محصولات شما،تعداد نرم افزارهای فروخته شده، تعداد نرم افزار های خام فروخته نشده و صد ها گزارش مدیریتی دیگراز جمله مزیت های استفاده ازین روش می باشد.
در این نسخه امکان حفاظت از اطلاعات جانبی تا حجم 9 گیگا بایت برای کاربر فراهم می باشد می باشد. این قابلیت منحصر بفرد و ویژه این امکان را به شما میدهد تا علاوه برحفاظت از محصول نهایی با استفاده از قفل نرم افزاری ، کلیه اطلاعات مهم و ضروری مانند فیلم ها و فایلهای مهم پروژه خود را پکیج کرده و کاربر بدون امکان استخراج آنها فقط قابلیت مشاهده آنها را پیدا کند. این روش مطمئن ترین ترین و کارآمدترین نوع حفاظت از اطلاعات جانبی ارائه شده در کشور است.
در این روش شما محدود به حجم خاصی جهت حفاظت از فایلهای جانبی خود نیستید. در این روش بسیار منحصر به فرد کاربر نیازی به خاموش نمودن آنتی ویروس خود پیدا نخواهد نمود . سرعت اجرای اطلاعات پکیج شده کمتر از 1 ثانیه در حجم حدود 9 گیگا بایت اطلاعات است !!!

در این روش برای هر نسخه از نرم‌افزار، یک شماره سریال یکتا برگزیده شده و در هنگام فروش به عنوان شناسه محصول به مشتری ارائه می‌گردد. در هنگام نصب برنامه از کاربر خواسته می‌شود که کد دستگاه به همراه شماره سریال برنامه را برای دریافت کد فعال‌سازی وارد کند. برنامه فقط بعد از دریافت کد فعال‌سازی، قابل استفاده می‌باشد.

حفاظت در زمان استارت پروژه و در حین آن از مهمترین امکانات قابل ملاحظه در این نسخه می باشد . کلیه فایلهای مورد پشتیبانی در این نسخه از قفل دارای سیستم هوشمند آنتی کپچر بوده که امکان فیلم برداری و عکس برداری را بصورت کامل از کاربر گرفته و باعث می شود تا محتوای محافظت شده در محیطی بسیار امن اجرا شود

معمولا شرکتها و موسساتی که از روش پخش اینترنتی محصولات استفاده می کنند و بصورت دوره ای اقدام به فروش محصولاتی خاص و بصورت تکی میکنند بسیار پر کاربرد است.

در سال 1381 وقتی با دریافت اولین سفارش كار را شروع كردیم، می دانستیم كه برای رسیدن به بلندای اعتبار راه سختی در پیش داریم؛ و وقتی اولین لبخند رضایت را بر لبان مشتری دیدیم بر آن شدیم که این راه سخت را طی كنیم.از آن زمان 14 سال می گذرد و شركت واژه نگاران دز هم اکنون با افتخار از اعتبار سخن می گوید. اعتباری كه بسیار سخت به دست آمده و نگهداری آن نیز بسیار سخت است ولی شدنی. همواره اصل مشتری مداری را سرلوحه فعالیتهای خود داشته و معتقدیم مشتریان بهترین و تنها سرمایه های این شرکت هستند. به عنوان معتبرترین و تنها مرکز تخصصی امنیت نرم افزار وفایلهای جانبی در كشور تاكنون راه حلها و محصولات امنیتی متنوعی را در زمینه حفاظت از انواع نرم افزارها و فایلهای جانبی ارائه داده ایم محصولات این شركت با نام تجاری ایمن لاک مجموعه ای متنوع از انواع ابزارها و سرویسهای قفل گذاری جهت امنیت و محافظت از انواع نرم افزار ها و فایلها می باشد. این مركز موفق شده است برای اولین بار در ایران سیستمهای امنیتی كارآمدی را جهت حفاظت از انواع اسناد دیجیتال ارائه دهد كه به نوبه خود منحصربه فرد بوده و زمینه مساعدی را در جهت توسعه نشر الكترونیك در ایران فراهم کرده است بهره گیری از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه امینت نرم افزار، فراهم نمودن سطوح امنیتی منحصر به فرد، سازگاری بسیار بالا، نوآوری در محصولات، بروز بودن فناوری تولید، قیمت مناسب ، عدم محدودیت در قفل گذاری محصولات و مدیریت سریال ها وسیستم پشتیبانی یکپارچه از مهمترین ویژگیهای قفلهای نرم افزاری ایمن لاک می باشد. افتخار می کنیم قفل ایمن لاک تاكنون بر روی 100ها مجموعه نرم افزاری پیاده سازی شده و وظیفه حفاظت از آنها را به بهترین وجه بر عهده داشته است

تمام حقوق این سایت برای شرکت واژه نگاران دز محفوظ می باشد.