تنها قفل 100% ایرانی با امنیتی فراتر ار تصور شما
تامین امنیت محصولات شما تخصص ماست

سامانـه پـشـتیبانـی از مـشتـریان

پشتیبانی قفل نرم افزاری ایمن لاک آماده دریافت مشکلات مشتریان گرامی میباشد

  بدون شک در عرصه رقابت و فضای کسب و کار شرکت هایی موفق هستند  كه دارای خلاقيت و نوآوري بوده و انعطاف در مقابل تغييرات محيطي را بعنوان بخشي از كسب وكار خويش قلمداد كنند.

تغييرات سريع فناوري ازیکطرف و نيازهاي متنوع شرکتها در تمامی حوزه ها و استفاده از تکنولوژی بعنوان عنصر تفکیک ناپذیرزندگی همه ما و نیاز اساسی شرکت ها موجب گردیده تا استفاده از ابزارهای تکنولوژیک و محافظت از محصولات ارزشمند نرم افزاری بعنوان یکی از مهمترین مزایای رقابتی شرکتها به حساب آید و بدون شک در این فضا شرکتهایی که دراین عرصه پیشرو باشند در حوزه کسب و کار خود نیز بعنوان رهبران آن حوزه به بازار معرفی خواهند شد.و خواهند توانست گوی سبقت را ازسایرین بربایند.  

امروز شرکت واژه نگاران دز بعنوان تنها شرکت مطرح در حوزه حفاظت از اسناد دیجیتال در کشور با افتخار و اقتدار از اعتبار سخن می گوید.ياوري يكتاي يگانه و تلاش جمعي مديران و كاركنان و حمایت مشتریان  شرکت از مهمترين پشتوانه‌هاي ما در اين راه بوده‌اند.
بدون ‌شك با نگاهی به تجارب گذشته  و همسوئي با تحولات و چالش‌هاي پيش‌رو نيازمند نگرشي جامع هستیم تا با افزایش  كمي و كيفي محصولات وبهره‌گيري از دانش و فناوري‌هاي نوين و تلاش مضاعف تمامي همكاران در بوجود آوردن رشد و پیشرفت روز افزون هم افزایی نماییم.

امروز و در آستانه تجربه چهارده ساله ، شرکت واژه نگاران دز ،جهت امنیت بخشیدن به محصولات ارزشمند شما هم میهنان عزیز ارتقاء كيفيت را سرلوحه كار خود قرار داده و رضايت مشتريان را بعنوان مهمترين رسالت خويش تعيين نموده است. خشنودی و رضایت مشتریان ارزشمندترین سرمایۀ ماست و مشتریان، به‌دور از اغراق‌ها و شعارها، شرکای حقیقی و همراهان همیشگیِ موفقیت‌های ما هستند.

 

در سال 1381 وقتی با دریافت اولین سفارش كار را شروع كردیم، می دانستیم كه برای رسیدن به بلندای اعتبار راه سختی در پیش داریم؛ و وقتی اولین لبخند رضایت را بر لبان مشتری دیدیم بر آن شدیم که این راه سخت را طی كنیم.از آن زمان 14 سال می گذرد و شركت واژه نگاران دز هم اکنون با افتخار از اعتبار سخن می گوید. اعتباری كه بسیار سخت به دست آمده و نگهداری آن نیز بسیار سخت است ولی شدنی. همواره اصل مشتری مداری را سرلوحه فعالیتهای خود داشته و معتقدیم مشتریان بهترین و تنها سرمایه های این شرکت هستند. به عنوان معتبرترین و تنها مرکز تخصصی امنیت نرم افزار وفایلهای جانبی در كشور تاكنون راه حلها و محصولات امنیتی متنوعی را در زمینه حفاظت از انواع نرم افزارها و فایلهای جانبی ارائه داده ایم محصولات این شركت با نام تجاری ایمن لاک مجموعه ای متنوع از انواع ابزارها و سرویسهای قفل گذاری جهت امنیت و محافظت از انواع نرم افزار ها و فایلها می باشد. این مركز موفق شده است برای اولین بار در ایران سیستمهای امنیتی كارآمدی را جهت حفاظت از انواع اسناد دیجیتال ارائه دهد كه به نوبه خود منحصربه فرد بوده و زمینه مساعدی را در جهت توسعه نشر الكترونیك در ایران فراهم کرده است بهره گیری از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه امینت نرم افزار، فراهم نمودن سطوح امنیتی منحصر به فرد، سازگاری بسیار بالا، نوآوری در محصولات، بروز بودن فناوری تولید، قیمت مناسب ، عدم محدودیت در قفل گذاری محصولات و مدیریت سریال ها وسیستم پشتیبانی یکپارچه از مهمترین ویژگیهای قفلهای نرم افزاری ایمن لاک می باشد. افتخار می کنیم قفل ایمن لاک تاكنون بر روی 100ها مجموعه نرم افزاری پیاده سازی شده و وظیفه حفاظت از آنها را به بهترین وجه بر عهده داشته است

تمام حقوق این سایت برای شرکت واژه نگاران دز محفوظ می باشد.